Ευχαριστήριο

Μετά τις εκδηλώσεις και την παρέλαση για την Επέτειο της Απελευθέρωσης της Κατερίνης από τον τουρκικό ζυγό, που όλοι είχαμε τη χαρά να παρακολουθήσουμε και να χειροκροτήσουμε, συγχαίρουμε όλους και όλες, οι οποίοι συνέβαλαν στην επιτυχία τους.

Αρχικά ευχαριστούμε τους μαθητές και τις μαθήτριές μας για την πολυπληθή παρουσία και το παράστημά τους, για το σεβασμό στη σημαία μας και για τα συναισθήματα περηφάνιας και συγκίνησης που μας προκάλεσαν.

Έπειτα, τους/τις συμμετέχοντες/ουσες καθηγητές/τριες Φυσικής Αγωγής, τους/τις Εκπαιδευτικούς αλλά και τους/τις Διευθυντές/ντριες όλων των σχολείων μας για το συντονισμό και την οργάνωση. Τέλος, ευχαριστούμε θερμά όλους τους Γονείς και Κηδεμόνες που βοήθησαν με τη συνεργασία τους στην κατεύθυνση αυτή.

Η Διευθύντρια Π.Ε. Πιερίας
Τριανταφυλλίδου Παρθένα