Αναμορφωμένος Αξιολογικός Πίνακας Μοριοδότησης Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων – Πρόγραμμα Συνεντεύξεων

Καλούνται οι υποψήφιοι/ες Διευθυντές/ντριες Σχολικών μονάδων αρμοδιότητας του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής της Δ/νσης Π.Ε. Πιερίας, να λάβουν μέρος στη διαδικασία των συνεντεύξεων, σύμφωνα με το πρόγραμμα του συνημμένου πίνακα, στο γραφείο της Διευθύντριας της Δ/νσης Π.Ε. Πιερίας, 28ης Οκτωβρίου 40 – Κατερίνη 60100 – 2ος Όροφος (κτίριο Αντιπεριφέρειας Πιερίας). Οι υποψήφιοι θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο υποδοχής της Διεύθυνσης Π.Ε. Πιερίας δεκαπέντε περίπου λεπτά νωρίτερα από το πρόγραμμα της συνέντευξής τους. Υποψήφιοι που δεν θα προσέλθουν στη συνέντευξη, θα αποκλειστούν από τη διαδικασία επιλογής.